? URMET | AHD Technológia

Analog High Definition - AHD je najnovšia technológia v kategórií zabezpečovacích kamerových systémoch. Ide o unikátnu analógovú technológiu pre prenos obrazu vo vysokom rozlíšení pomocou koaxiálneho káblu na vzdialenosť až 500m bez straty kvality obrazu alebo oneskorenia. Prenos obrazu je taktiež možné realizovať cez UTP kábel (pomocou prevodníkov). Kamery dosahujú rozlíšenie až FULL HD 1920x1080 pixelov, alebo 1280x760 pixelov, pričom využívajú komunikačný čip od firmy NextChip. Spoločnosť NextChip sa špecializuje na navrhovanie a výrobu polovodičových čipov pre video bezpečnostný priemysel. AHD je nástupca analógových systémov bez potreby zmeny kabeláže. AHD kamery využívajú pokročilú separáciu Y/C signálu a analógové filtračné technológie, tým pádom vedia kvalitne redukovať farebnú interferenciu a dôverihodnejšie reprodukovať obraz.

Podstatnou výhodou AHD kamerových systémov je ich jednoduché využitie pri už aktuálnych analógových systémoch. Stačí vymeniť DVR za AHD DVR a potom už len zameniť kamery, ktoré sledujú dôležité miesta. Zvyšné analógové kamery môžu ostať, AHD DVR si s nimi hravo poradí. Vie bez problémov spracovávať signál analógových kamier aj AHD kamier. Samozrejmosťou je aj online sledovanie pomocou smartphonu, alebo tabletu.

S URMET AHD sledovacími zariadeniami budete mať vždy prehľad o tom čo sa deje a to vo vysokej zobrazovacej kvalite!AHD V SKRATKE:


VÝHODY A NEVÝHODY TECHNOLÓGIÍ: