Video súprava 1723/71-72

Popis

Domáca video súprava Note 2 je výkonná, komfortná a škálovateľná 2-vodičová sada s neuveriteľnou 50V zbernicou (viac na www.kitnote.sk). Vďaka mnohým možnostiam rozšírenia sa stáva viac než len video súpravou s interkomom. Čítačka MIFARE poskytuje vysokú bezpečnosť: bezkontaktné čipy nahrádzajú mechanické kľúče.
Pomocou presmerovania hovorov na smartphone a pamäťou videozáznamov Vám neujde už žiadna návšteva. Pridaním CCTV kamier posilníte dohľad nad okolím Vášho domu.
Vďaka videotelefónu NOTE 2 je ovládanie domu hračkou. Cez 8 integrovaných tlačidiel ovládate pohodlne celý systém domácej automatizácie.

Obsah súpravy Note 2

Video súprava obsahuje 7″ palcový video hansdfree monitor (súprava s 2 tlačidlami, obsahuje 2 video telefónny), vstupný panel zo zliatiny ZAMAK v šedej farbe, 5 bezkontaktných MIFARE čipov a 2 nalepovacie čipy. Video monitor má zároveň v sebe integrovanú technológiu domácej automatizácie YOKIS.
V prípade potreby je k dispozícií veľa voliteľného príslušenstva, napr.: klávesnica.

Prispôsobte si video súpravu podľa svojich potrieb

Súprava NOTE 2 bola navrhnutá tak, aby najlepšie vyhovovala Vašim potrebám vďaka rozsiahlemu príslušenstvu: CallMe pre Váš smartphone, CCTV kamery, kódová klávesnica, prídavné monitory a panely, zapustená alebo povrchová montáž panela, rozšírenie o bezdrôtový gong …

Videotelefón NOTE 2 sa prispôsobuje Vašim potrebám z hľadiska bezpečnosti, funkčnosti a pohodlia.

 

Video súprava Note 2 ponúka najširšiu škálu možností a funkcií pre maximálnu bezpečnosť Vášho domova. Súprava sa nezameriava len na prenos videa a zvuku, ale hlavne kladie dôraz na bezpečnosť pomocou riadenia prístupu, CCTV dohľadu, detekcie narušenia, domácej automatizácie.
Spĺňa vysoké štandardy kvality profesionálnej značky URMET.

Návod

1723/71 (Svk)

1723/71 (Eng)

1723/72 (Svk)

1723/72 (Eng)