MIRO AUDIO HANDSFREE

Popis

Ide o najmenší telefón z produktovej rady MIRO.
Kompaktný, ergonomický a funkčný audio telefón najnovšej generácie sa stane inteligentným a hospodárnym riešením pre audio komunikáciu s návštevníkmi, ovládania odomykania dverí a mnoho ďalších funkcií interkomového systému.

Moderná handsfree technológia (Hands-Free) poskytuje maximálne pohodlie a ľahkú komunikáciu stlačením jediného tlačidla bez použitia nepohodlného a zastaralého slúchadla, vďaka čomu je  MIRO skutočne kompaktný.

Vonkajšie rozmery zariadenia sú iba 110 x 80 x 19 mm,

Vďaka vysokej kvalite bieleho leskom z ABS plastu, z ktoréhoj je zariadenie vyrobené, sa harmonicky kombinuje s akýmkoľvek interiérom a jeho kompaktná veľkosť robí zariadenie skutočne nenápadným.

Na prednej strane zariadenia sú tlačidlá na ovládanie komunikácie a odomknutie dverí, ako aj štyri servisné tlačidlá. Dve z nich sú systémové a môžu sa použiť na volanie recepcie, otvorenie brány, aktiváciu internej komunikácie s ostatnými účastníkmi alebo riadiacich systémov pomocou dekodérov so špeciálnymi funkciami. Ďalšie dve tlačidlá sú otvorené kontakty, pomocou ktorých môžete zapojiť alebo diaľkovo ovládať domácu automatizáciu YOKIS , ako aj iné systémy.

Priamo na zariadení môžete pripojiť tlačidlo na zvonenie spred dverí, ako aj na paniku, kliknutím na ktoré sa odošle poplach na recepčný pult s uvedením bytu, z ktorého signál pochádza.

Pripojenie MIRO do systému 1039 IPERVOICE pomocou konektora RJ 45. Zariadenie je napájané pomocou protokolu napájanie cez Ethernet  ( PoE ) 802,3 af .

 

 

Modely:

1183/7 – Miro audio hansfree telefón biely

1183/8 – Miro audio hansfree telefón čierny