Mikra

Popis

Nový rad vstupných panelov Mikra

Minimalistické, precízne línie kombinované s technológiou a robustnosťou robia z panelov Mikra tú správnu voľbu pre video systémy malých a stredných budovách. Telo zo zamaku, ochrana proti vode a prachu IP55 / IP65 a odolnosť proti nárazu IK07 dávajú Mikre vysoký stupeň odolnosti. Mikra je k dispozícii v tlačidlovej alebo digitálnej video verzii a môže byť inštalovaná na stenu alebo na stĺp, poprípade zapustenej verzii. Rad Mikra je kompatibilný s videotelefónmi Urmet 2Voice.

Mikra2
Kvalita, spoľahlivosť a jednoduchosť.
Vhodný pre rodinné domy a dvojdomy, s 1 alebo 2 tlačidlami priameho volania a podsvietenými menovkami.
Vo verzii pre jednu rodinu sa ikony rozsvietia, aby zobrazovali stav systému, uľahčujú používanie a poskytujú dôležitú pomoc osobám so zdravotným postihnutím.

Mikra plus a Mikra digital
Kompaktná technológia pre domácnosti so 4 až 32 používateľmi.
Mikra Plus a Mikra Digital majú 3,5 “farebný displej, ktorý uľahčuje výber mena, na ktoré sa má volať. Vďaka pohybovému senzoru sa displej aktivuje, keď sa užívateľ priblíži, a farebné ikony na displeji uľahčujú pochopenie systému.

Mikra plus a Mikra digital sa dajú ľahko programovať pomocou smartfónov, tabletov a počítačov, pretože sú vybavené priamym pripojením Wi-Fi a intuitívnym rozhraním prístupným z akéhokoľvek zariadenia, ktoré má internetový prehľadávač. Môžu byť tiež programované tradičnejšou metódou priamo pomocou tlačidiel.

Viac sa dočítate na webstránke MIKRA

Výhody Mikra panelov

  • Telo zo zamak materiálu
  • Odolnosť IK07
  • Ochrana IP55 / IP65
  • Farebný LCD displej (verzia 1784/3 a 1784/4)
  • Širokouhlá kamera 100°V – 113°H (verzia 1784/3 a 1784/4)
  • 4 – 32 užívateľov (verzia 1784/3 a 1784/4)
  • Programovanie cez WiFi (verzia 1784/3 a 1784/4)