MAX 10

Popis

IPerCom

MAX 10 je náš prémiový dotykový monitor IP s najväčšou obrazovkou, akú sme kedy vyrobili, so šírkou 10 palcov. Max 10 sa líši tým, že má 3 rôzne typy ovládania, môžete ho ovládať dotykom, hlasom a gestami. Na ovládanie Maxa 10 stačí použiť dotykový displej, hovoriť naň alebo pred ním mávať rukou. Pomocou dotykového ovládania, hlasu alebo gest môžete zapnúť displej, otvoriť dvere, zobraziť kamery vstupného panela a ďalšie funkcie.
Jeho elegantné a všestranné línie z neho robia objekt s jedinečným dizajnom, ktorý sa perfektne zapadne v akomkoľvek súčasnom interiéri. Jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie je veľmi ľahko ovládateľné.

Max 10 ponúka novú úroveň ovládania
Max sa dá ovládať 3 rôznymi spôsobmi, dotykom, hlasom alebo gestami. Jednoducho sa dotknite displeja, prehovorte na Maxa alebo pred ním mávnite rukou a ovládajte ho. Funkcie, ako je zapnutie displeja, otvorenie dverí, ukončenie hovoru a ďalšie, možno ovládať dotykom, hlasom alebo gestami.

Max 10 má integráciu CCTV
Max má RTSP, ktorý poskytuje obyvateľom možnosť sledovať živé prenosy z kamier v budovách priamo z monitora v ich byte. Obyvateľ môže dokonca zhotovovať snímky z kanálov CCTV kamier a ukladať ich priamo na svoj monitor Max, aby si ich mohol neskôr prezerať alebo exportovať.

Max 10 kombinuje luxus s funkčnosťou
S najväčšou obrazovkou, akú sme kedy vyrobili, širokou 10 palcov, zasadenou do rámu z brúseného hliníka a s pokročilými funkciami, ako je automatické presmerovanie hovorov, sledovanie vstupného panela a kamerového systému, ktoré sú k dispozícii hneď po vybalení; Max nerobí kompromisy vo vzhľade ani funkčnosti.

Model:

1717/21 – MAX 10 biely

Video