Exigo

Popis

Panely s jedinečným dizajnom pre znalcov talianskeho štýlu a najvyššej kvality.

Prémiové vstupné panely URMET sa každý rok stávajú čoraz obľúbenejšími v segmente nehnuteľností elitnej skupiny. Dokonalá kvalita, jedinečný taliansky dizajn a široká funkčnosť elitných vstupných panelov URMET zdôrazňujú vysoký stav rezidenčného komplexu a zaujmú aj tých najnáročnejších.

Vďaka použitiu pokročilých technických riešení má EXIGO jedinečné vlastnosti, kombinujúce silu a spoľahlivosť s funkčnosťou a ergonómiou. Panel je možné prevádzkovať v akýchkoľvek klimatických podmienkach a jeho pevnosť a atraktívny dizajn umožňujú nielen vybavenie vstupných brán, ale tiež poskytujú výhody pri vytváraní ďalších prístupových liniek, pri vybavovaní kancelárií v obchodnom centre alebo bytoch v elitnom rezidenčnom komplexe.

EXIGO SPECIAL – rad panelov prémiových vstupných panelov URMET s bohatými príležitosťami pre rozvoj individuálneho štýlu a dizajnu. Elitný vo všetkom. Výber z 9 možností povrchovej úpravy s rôznymi textúrami. K dispozícii sú variácie, pokiaľ ide o veľkosť a zloženie panelov, gravírovanie nápisov a log. Predstavte si a vytvorte si vlastný panel, ktorý bude presne vyhovovať vášmu štýlu a zapôsobí na vašich hostí. URMET vám s tým pomôže.

 

  • Gravírovanie na kov

  • Rôzne varianty písma