EDC / EDR

Popis

Easy Door Controller je navrhnutý ako jednodverový ovládač pre malé obytné aplikácie, ktoré môžu byť ľahko integrovaný do vášho projektu a nevyžadujú veľkú spotrebu energie. Virtuálna sieť kombinuje výhody samostatného ale aj sieťového rozhrania. Vďaka tejto novej technológii už nemusíte pripájať každú riadiacu jednotku do jednej siete, aby ste mohli spravovať prístup na diaľku alebo na mieste. Žiadne náklady na infraštruktúru IP, jednoduchá konfigurácia, Easy Door Ovládač zabezpečí optimálnu bezpečnosť, maximálnu flexibilitu konfigurácie a jednoduché použitie.

Easy Door Receiver je RF systém riadenia prístupu pre malé bytové aplikácie. Je to produkt typu všetko v jednom (kontrolér a prijímač), ktorý bol navrhnutý pre 2 brány a dokáže spravovať až 2 000 používateľov. EDR je možné spravovať mimo miesta inštalácie (vzdialená správa alebo tzv. Režim virtuálnej siete) alebo na mieste (samostatný režim).

Easy door systému viete jednoduchým switchom prepnúť z virtuálnej správy do standalone verzie, keď potrebujete prístup riešiť priamo na mieste pre pár užívateľov.