Hej Urmet, otvore budúcnost!

 

Prispôsobené hlasové príkazy, aktivácia gestami, integrované WiFi, pokročilé funkcie, ako je prijatie hovoru cez mobilný telefón, najmodernejšie funkcie pre úplné prepojenie s vaším domovom.

Kompatibilita so systémami

Nová úroveň kontroly!

 

Videotelefóny VOG možno ovládať 3 rôznymi spôsobmi: dotykom, hlasom alebo gestami. Na ovládanie sa jednoducho dotknite displeja, hovorte na VOG alebo pred ním mávnite rukou. Ovládať možno funkcie, ako je zapnutie displeja, otvorenie dverí, ukončenie hovoru a ďalšie.

VOG7

Úplné ovládanie hlasom a gestami!

 

VOG 7 je 7″ videotelefón, ktorý reaguje na ovládanie hlasom alebo gestami: umožňuje využívať nielen typické funkcie videotelefónu, ale aj najmodernejšie funkcie inteligentnej domácnosti, a to úplne bez dotyku. Okrem toho je VOG 7 prvým videotelefónom s integrovaným vlastným hlasovým asistentom.

VOG 7 je k dispozícii v čiernej a bielej verzii.

VOG5W

Videotelefón s WiFi pripojením!

 

VOG 5W je 5″ videotelefón s dotykovými tlačidlami na sklenenej ploche, ktorá zvýrazňuje jeho eleganciu a jednoduché línie. Integrované pripojenie Wi-Fi umožňuje presmerovanie hovorov na smartfóny. VOG 5W je tiež kompatibilný so systémom Amazon Alexa.

VOG 5W je k dispozícii v čiernom a bielom vyhotovení.

VOG5

Dotyk, alebo gestá!

 

VOG 5 je 5″ videotelefón vybavený tlačidlami s dotykom. Funkcie videotelefónu je možné ovládať priamo stlačením ovládacích tlačidiel, ale aj gestami, ktoré aktivujú špeciálny snímač. Funkcie odpovedania a otvárania dverí môžu používať aj zrakovo postihnuté osoby, pretože monitor má po stranách vyvýšené značky, ktoré identifikujú polohu tlačidiel.

Monitor VOG 5 je k dispozícii v bielom vyhotovení..