WWW.NEIUS.EU – VAŠE PROFESIONÁLNE RIEŠENIE.

Neius je najmodernejšou odpoveďou na čoraz naliehavejšiu potrebu zabezpečenia. V oblasti video dohľadu je Neius inovatívnym a efektívnym riešením pre systémy s otvorenou architektúrou. Pre profesionálnych inštalatérov, systémových integrátorov a dizajnérske štúdiá je rad Neius vhodný najmä na stredné a veľké inštalácie v súkromnom aj verejnom sektore.

Čo je Neius?

 

inteligencia • profesionalita• bezpečnosť

 

Hi-tech inteligencia aplikovaná na video dohľad. Nový sortiment výrobkov garantovaných značkou Urmet, ktorý predstavuje rozhodujúci vývoj bezpečnostných systémov z hľadiska kvality, profesionality, integrácie a aplikácií. Ideálne riešenie pre IP segmenty a systémy s otvorenou architektúrou. Najmä pre stredné a veľké projekty a pre tých, ktorí potrebujú ešte vyšší výkon, je tu prémiová súčasť rady: Neius Platinum

Odolnosť!

 

Odolné nielen voči dažďu a poveternostným vplyvom, ale dokonca aj voči ponoreniu: kamerové jednotky Neius fungujú bez problémov aj po 30 minútach úplného ponorenia do vody.

Modely odolné voči vandalizmu sú vybavené špeciálnym polykarbonátovým krytom, ktorý odoláva vysokému mechanickému namáhaniu typickému pre vandalizmus.

Analýza videa
Pokiaľ ide o kontrolu priestoru, systém Neius umožňuje efektívne monitorovanie vďaka dostupnosti algoritmov analýzy správania sa. Počnúc klasifikáciou človek/vozidlo používa Neius niekoľko algoritmov analýzy pre každý záber, čím zefektívňuje monitorovanie videa a poskytuje rozpoznanie konkrétnych udalostí.

Tepelná video analýza
Biospektrálna kamera Neius Platinum rozširuje možnosti monitorovania kombináciou detekcie telesnej teploty v tepelnom režime so štandardným IP obrazom s rozlíšením 4 Mpx. Ideálne riešenie pre oblasti s vysokou návštevnosťou, kde sa vyžaduje analýza telesnej teploty v reálnom čase, prípadne v kombinácii so zvukovými správami alebo analýzou pomocou videa.

Super Starlight

Technológia Super Starlight poskytuje v podmienkach slabého osvetlenia výnimočne ostré snímky s vysokým rozlíšením aj pri takmer nulovom osvetlení. Kamery Neius Super Starlight od spoločnosti Urmet dokážu zaznamenávať farebné obrazy pri 0,001 luxoch s vysokou snímkovou frekvenciou 25 FPS, čo zaručuje plynulosť a žiadne efekty ako rozmazanie.