Systém je založený na najnovšej technológii automatického rozpoznávania ŠPZ. Bol navrhnutý s modulárnou a škálovateľnou architektúrou, aby ponúkol všestrannú ľahko integrovateľnú aplikáciu.
SIRAM OCR je softvér, ktorý umožňuje automatické rozpoznávanie ŠPZ pre každú snímaciu jednotku alebo kameru. Spolupracuje s cloudovým prístupovým systémom iPASSAN a tým sa stáva jednoducho implementovateľným.

VYSOKÁ TOLERANCIA PRE UHLY

Horizontálny a vertikálny uhol pre ŠPZ je veľmi dôležitý, pretože čím je väčší, tým je znak ŠPZ deformovanejší a tým komplikovanejšie bude jeho rozpoznávanie. Siram OCR vďaka umelej inteligenicii používa automatické opravy, ktoré umožňujú vysokú mieru rozpoznania aj v situáciách s veľkým uhlom.

SIRAM i-COMPACT PRO!

PoE riešenie čítania ŠPZ s využitím umelej inteligencie (AI – Deep Learning). Snímacia jednotka SIRAM na rozpoznávanie ŠPZ, ktorá sa skladá z IP kamery (CMOS Mpixel snímač, motorizovaná šošovka, vonkajšia skrinka 700 mm z lakovanej nehrdzavejúcej ocele, sklo a IR svetlo s 12 LED a vysokým výkonom.

SIRAM i‐BULLET ZOOM!

Tento model snímacej jednotky sa odporúča predovšetkým pre prístupové body na rampy so strmým sklonom alebo tam, kde snímacia jednotka musí ísť na strop alebo na stenu.

Odporúčané inštalácie sú:
‐ Verejné parkovisko
‐ Firemné alebo rezidenčné prístupové body
‐ Obchodné centrá.