Pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu osôb alebo vecí, nemôžete si dovoliť polofunkčné riešenia. Vytvorenie bezpečného prostredia je dnes pri dnešnej technológii oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Kontrolný systém je jedným z kritických aspektov bezpečnostného systému pre váš dom, podnik alebo budovu, ktorý odlišuje autorizované a neautorizované žiadosti o vstup.

Prístupový systém je známy ako najefektívnejší spôsob, ktorý nielenže bráni neoprávneným návštevníkom vstúpiť do chráneného priestoru, ale aj spravuje prístup osôb.

 

Najlepší cloudový prístupový systém so širokou škálou zariadení!

Ako jeden z významných poskytovateľov kvalitných bezpečnostných systémov poskytujeme cloudový systém kontroly prístupu, ktorý ponúka jednoduché, vysoko automatizované a modernizované riešenia systému riadenia prístupu pre vaše podniky, bytové domy, parkoviská, obchodné centrá, letiská a podobne.

Riadenie prístupu je možné cez viaceré špecializované 2SMART zariadenia. Či už je to bezkontaktná čítačka čipov/kariet pre frekvencie 125KHz, MIFARE 13,56Mhz, MIFARE+ 13,56Mhz, čítačka Bluetooth virtuálnych čipov cez mobilný telefón, čítačka s kódovou klávesnicou pre zadanie až 6 miestneho bezpečnostného kódu, RF prijímač pre čítanie diaľkových ovládačov s integrovaným čipom pre vstup napr. cez rampu, alebo do garáže a v neposlednom rade ANPR kamera pre čítanie ŠPZ vozidiel.

Výhody cloudového systému!

Cloudový prístupový systém iPASSAN je škálovateľný a spoľahlivý, s robustnou sadou funkcií a ľahko použiteľným webovým používateľským panelom, ktorý umožňuje úplnú vzdialenú správu. S každou firmwérovou aktualizáciou dostávate nové funkcie.

iPASSAN je navrhnutý tak, aby zvyšoval efektivitu, znižoval náklady a uľahčoval správu vášho systému ako nikdy predtým!

  • Plne vzdialená správa. Prístup k iPASSANu je z ľubovoľného zariadenia s webovým prehliadačom čo umožňuje ľahkú správu povoľovania prístupov, zrušenie prístupov a prispôsobenie prístupového systému, pričom všetky nastavenia sú spravované z jedného rozhrania.

  • Bezpečné a spoľahlivé. Softvér spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť a je vybavený komplexným šifrovaním.

  • Sledovanie v reálnom čase. Systém udržuje udalosti podľa toho, kto prichádza a odchádza, s podrobnými protokolmi aktivít a vlastnými upozorneniami na udalosti, podľa toho ako nasledujú.

  • 24/7 prístup. Monitorujte stavy dverí a vykonávajte vzdialené akcie kedykoľvek a kdekoľvek pomocou riešenia v CLOUDE.

Bezkontaktné identifikátory!

Pre systém iPASSAN existuje veľké množstvo bezkontaktných identifikátorov. Či už to sú bezkontaktné karty, čipy, alebo mobilný telefón s Bluetooth aplikáciou. Každé zariadenie prináša bezpečnú možnosť vstupu do strážených priestorov.

Bezkontaktné kľúče sú certifikované s IP68 a IK08 (vodotesné a odolné voči nárazom). Majú kovový otvor, ktorý je možné umiestniť na krúžok na kľúče, a obsahujú 14 alfanumerický kód, ktorý sa nedá zmeniť. Kľúčová jedinečnosť je zaručená. Kód je napísaný s cieľom uľahčiť programovanie a identifikáciu. Tento kľúč je vybavený čipom Mifare Plus (vybrané typy), ktorý ho robí jedinečným a vyhýba sa klonovaniu vďaka 128 bitovému šifrovaniu AES aj vďaka 2SMART čítačkám FDI.

Bezkontaktné karty ISO majú jedinečné sériové číslo, ktoré sa nedá zmeniť a je kódované priamo v továrni pri výrobe. Kľúčová jedinečnosť je zaručená. Kód je napísaný na karte s cieľom uľahčiť programovanie a identifikáciu. Táto karta je vybavený čipom Mifare Plus (vybrané typy), ktorý ho robí jedinečným a vyhýba sa klonovaniu vďaka 128 bitovému šifrovaniu AES aj vďaka 2SMART čítačkám FDI.

Virtuálne čipy sa používajú pri Bluetooth technológií pomocou špeciálnej aplikácie K-App a sú viazané na mobilné telefónne číslo. Vďaka tomu, nie je problém pri zámene mobilného telefónu za novší model.

Diaľkové identifikátory sa používajú pri vstupe cez rampy, do garáži a všade tam, kde je potrebné ovládať vstup vzdialene. Každé diaľkové ovládanie je vybavené čipom podľa typu (125Khz, MIFARE, MIFARE+). Pri priemernej životnosť batérie s 22 000 stlačeniami, nedôjde k rýchlemu vybitiu. Gravírovanie 14-ciferného alfanumerického čísla (podľa typu diaľkového ovládaču) dochádza priamo v továrni.

Riadenie vstupu cez ŠPZ vozidiel!

Technológia ANPR z anglického Automatic Number Plate Recognition  – je systém na automatické rozpoznávanie EČV pomocou kamery a  softvérovej aplikácie. Pomocou iPASSANu vieme spraviť kompletné riešenie riadenia vstupu cez ŠPZ a to všetko cez CLOUD. Plug&Play riešenia cez BULLET kameru, alebo špeciálny TOTEM bez nutnosti použitia servera.

Jednoduchá správa riadenia a identifikácie použitia ŠPZ vozidla v udalostiach systému. iPASSAN po rozpoznaní ŠPZ skontroluje či sa nachádza v databáze a či má oprávnený vstup. Ľahké a prehľadné aj vďaka cloudu a webovej správe.

SIRAM i-COMPACT PRO!

PoE riešenie čítania ŠPZ s využitím umelej inteligencie (AI – Deep Learning). Snímacia jednotka SIRAM na rozpoznávanie ŠPZ, ktorá sa skladá z IP kamery (CMOS Mpixel snímač, motorizovaná šošovka, vonkajšia skrinka 700 mm z lakovanej nehrdzavejúcej ocele, sklo a IR svetlo s 12 LED a vysokým výkonom.

SIRAM i‐BULLET ZOOM!

Tento model snímacej jednotky sa odporúča predovšetkým pre prístupové body na rampy so strmým sklonom alebo tam, kde snímacia jednotka musí ísť na strop alebo na stenu.

Odporúčané inštalácie sú:
‐ Verejné parkovisko
‐ Firemné alebo rezidenčné prístupové body
‐ Obchodné centrá.