Malý dizajnový gong pre milovníkov hudby. Ohlási návštevu a prehrá obľúbenú skladbu cez BLUETOOTH®.

Počúvate Vašu obľúbenú skladbu a niekto zazvoní pri dverách a Vy ho nepočujete?

Ak vaša obľúbená skladba vychádza z rádia, alebo dvd prehrávaču pri plnej hlasitosti, ľahko vám môže ujsť zvonček pri dverách. A návštevník prestane čakať pred vchodovými dverami a odíde. Bezdrôtový gong CALIMA 800 končí túto dilemu pre milovníkov hudby.

Bezdrôtový gong CALIMA 800, spojený so smartfónom cez BLUETOOTH®, sa stane prenosným reproduktorom, ktorý prehráva vašu hudbu kdekoľvek v domácnosti. Hneď ako zazvoní zvonček pri dverách, hudba sa preruší a zvonček zvoní. Potom hudba pokračuje.

Ako prenosný reproduktor prináša CALIMA 800 milovníkom hudby radosť po celý deň. Reproduktor CALIMA 800 prehráva vaše skladby s jasným tónom a bohatými basmi. A s hlasitosťou až 86 dB (A) vytvára CALIMA 800 tiež dobrú atmosféru na večierkoch.

 

Prajete si počuť určitú melódiu, keď zazvoní zvonček pri dverách? Na karte CALIMA 800 * je možné pomocou karty microSD nastaviť súbory MP3 ako vyzváňacie melódie.

* karta microSD nie je súčasťou balenia

 

Všetky nastavenia pre CALIMA 800 sa vykonávajú pomocou dvoch tlačidiel (tlačidlo ponuky a tlačidlo výberu). Takto získa CALIMA tenký, elegantný dizajn. S akustickým oznámením vždy viete, v ktorej položke ponuky sa nachádzate. Spolu s jasnou štruktúrou menu sa CALIMA 800 ľahko ovláda.

Nastavte bezdrôtový gong CALIMA 800 individuálne podľa vášho želania. Vďaka rôznym funkciám, ako je funkcia opakovaného budenia alebo rozlišovanie hovorov, sa prispôsobí vášmu každodennému životu.