Nový rad MIKRA vstupných video panelov.

Minimalistické, precízne línie kombinované s technológiou a robustnosťou robia zo vstupných panelov Mikra tú správnu voľbu pre videotelefóny v malých a stredných obytných prostrediach. Telo zo zamak materiálu, ochrana proti vode a prachu IP55 / IP65 a odolnosť proti nárazu IK07 dávajú Mikre vysoký stupeň odolnosti. Mikra je k dispozícií v tlačidlovej alebo digitálnej verzii a môže byť inštalovaná na stenu, na podperu alebo pod omietku alebo na stĺp (podľa typu panela). Rad Mikra je kompatibilný s videotelefónmi Urmet 2Voice.

Mikra2

Vhodný pre rodinné domy a dvojdomy, s 1 alebo 2 tlačidlami priameho volania a podsvietenými menovkami. Stupeň odolnosti voči poveternostným vplyvom IP55.

Vo verzii pre jednu rodinu sa rozsvietia ikony, ktoré zobrazujú stav systému, uľahčujú používanie a poskytujú dôležitú pomoc osobám so zdravotným postihnutím.

Mikra Plus a Mikra Digital

Mikra Plus a Mikra Digital majú 3.5″ farebný displej to uľahčuje výber mena, na ktoré sa má volať. Vďaka senzoru pohybu sa displej aktivuje, keď sa užívateľ priblíži, a farebné ikony na displeji uľahčujú pochopenie stavu systému, zlepšujú interakciu a dovoľujú robiť intuitívnejšie operácie.

Mikra plus a Mikra digital sú ľahké na programovanie cez smartphone, tablet a PC pretože sú vybavené Wifi technológiou a intuitívnym rozhraním, ktoré je prístupné z akéhokoľvek zariadenia, ktoré má internetový prehľadávač. Môžu byť tiež programované tradičnejšou metódou priamo pomocou tlačidla.

Viac o vstupných paneloch Mikra sa dočítate na MIKRA