Spoločnosť Urmet s hrdosťou predstavuje Alpha, novú radu modulových vstupných panelov pre systémy 2Voice; rýchla inštalácia a ľahké programovanie.

Vstupné panely Alpha sú generáciou vysoko odolných voči UVA lúčom. Okrem elegantného moderného dizajnu ponúka Alpha aj maximálnu odolnosť voči vonkajším činiteľom, ako je voda, prach, rozbitie (náraz) s triedou ochrany IP55 a IK08.

Vďaka vysokovýkonnej širokouhlej kamere, ktorá vyhovuje európskym štandardom, sa technológia Alpha vyznačuje výnimočnou kvalitou zvuku a obrazu.

Konfigurácia panela vďaka zabudovanej WiFi je najjednoduchšia aká doteraz bola a zvládnete ju z akéhokoľvek zariadenia. Alpha má dve úrovne programovania: základné a pokročilé.

Alpha panel bol navrhnutý tak, aby poskytoval jednoduchú a rýchlu inštaláciu s kvalitou ktorú prináša technológia 2Voice. Dômyselný dizajn umožňuje inštalatérovi spojiť modulárne prvky v niekoľkých krokoch, čim sa minimalizuje použitie skrutkovačov a tým sa znižuje celkový čas inštalácie. Všetky spojenia medzi modulmi sa uskutočňujú pomocou plochých káblov, ktoré sa dodávajú s jednotkami. Už nemusíte pracne prepájať jednotlivé moduly cez kábliky na jednotlivé tlačidlá!

 

Alpha je skutočné revolučná svojím dizajnom! Ide o najtenší modulárny panel na trhu, čím sa stáva bezkonkurenčným. Jeho zápustná verzia ma hrúbku iba 12mm a v prípade povrchovej inštalácie ide iba o 29mm.

Vstupný panel Alpha vyhovuje všetkým potrebám aj z hľadiska výkonu, dizajnu a priestoru. Má k dispozícií dve verzie s tlačidlami, buď v jednom stĺpci alebo v dvoch. Vďaka tomu poskytuje dvakrát toľko mien v menšom.

Alpha: kde výkon a jednoduchosť spĺňa funkčnosť.